KONST / Litografier / Litografi 8033101
nr 803 3101
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Litografi, Mac Hamilton, 108/450, signerad, motivets mått: 78x57
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:56:37
600 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr